Схеми вишивок весільних рушників

весільний 14весільний 1весільний 2

Жіноча сторона 2Жіноча сторонаЧоловіча сторонавесільний 4весільний 5весільний 6На іконуБожникНа ікону 2весільний 8весільний 9весільний 10весільний 11весільний 12весільний 7весільний 15весільний 17

Поделиться

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в ЯндексСхеми вишивок весільних рушників: 145 комментариев

  • Доброго дня! Так, це дуже гарний узор, бо це — Берегиня. Значення цього символу знайдете тут www.diartstyle.com.ua/sim...ilnogo-rushnika/ Та на основний рушник (під ноги), якщо наречені ставатимуть не коліньми, а ногами, він не підходить. Тут варто підібрати інший орнамент: найбільш вдалим буде геометричний або ж рослинний. Проте, Берегиня є досить вдалим узором для рушника вінчального, яким перев'язують руки.

    • Доброго дня! Якщо я правильно зрозуміла, то Ви бажаєте створити оригінальну схему весільного рушника за Вашими вподобаннями? Я таку розробити можу. Наскільки це Вам терміново? Бо зараз я виконую замовлення, тому не матиму достатнього часу для створення схеми. Тому, якщо Ви згодні почекати, то по закінченню роботи — я до Ваших послуг! Лише напишіть (або краще зателефонуйте мені) та зауважте Ваші вподобання: геометричний чи рослинний орнамент, кольори вишивки.

   • Добрий день. Дуже гарні роботи. Скажіть будь ласка можете вислати схему рушника №9.

  • Доброго дня, Оксано. пришліть, будь ласочка, схему вишивки рушника під ікони. завчасно дуже-дуже вдячна. ))

   • Доброго дня! Перепрошую за відповідь із таким запізненням — маю велику зайнятість. Та схеми я Вам надішлю. Успіху Вам!

    • Пришліть, будь ласка, і мені схеми рушника на ікону. Велике дякую.

     • Схеми вже на Вашій скриньці!

    • Доброго дня. Можна Вас попросити відправити мені схеми весільного рушника під ноги. Дякую

     • Доброго дня! Перепрошую за відповідь із великою затримкою! Схеми вже на Вашій скриньці! Успіху Вам!

   • Перепрошую, та мушу Вас виправити: моє ім'я ДІАНА! Краще нестиму відповідальність тільки за карму свого імені! :) А потрібна Вам схемка вже відіслана!

 1. Доброго дня .Прошу, надіслати мені схему весільного рушника під ноги. Буду дуже вдячна.

  • Доброго вечора, пані Надіє! Якщо Ваша ласка, напишіть,чи отримали Ви надіслані мною схеми? Тому що мені прийшло повідомлення, що адреса є невірною і такого адресата немає, тому повідомлення не доставлено. Хотілося, щоб Ви таки отримали обіцяні мною схемки!

 2. Здравствуйте. Прочитала все Ваши комментарии на сайте. Нашла ответы на многие вопросы. Огромное спасибо. А скажите пожалуйста Ваше мнение по- поводу вышивки рушников с уже нанесенными на них схемами, в частности ТМ «Берегиня». Меня интересует рушник под ноги.

  • Добрый день! Рада, что смогла Вам помочь! Что касается рушников с нанесенным рисунком, то я не сторонник таких заготовок, особенно для рушников под ноги. Объясню — почему! ТМ «Берегиня», как я посмотрела, использует в заготовках хлопок или лён: это хорошо. Но все края рушника они обрабатывают оверлоком, а в рушнике под ноги машинной обработки (прострочки) быть не должно. Потом нужно обратить внимание на длинну, ведь она должна быть немение 3 метров. А самое главное, выбирать такую заготовку рушника нужно только в магазине, видя её перед собой и имея возможность оценить точность и качество нанесенного рисунка. А ещё, чем меньше людей имеют отношение к созданию этого рушника, тем лучше! Но это сугубо моё мнение! Выбор способа вышивки только за Вами! Творческого Вам вдохновения и успеха!

   • Спасибо огромное. Но хочу уточнить- края нужно просто подвергнуть и прошить или оставить совсем без обработки? Если промышленная кромка — тоже срезать или такую кромку можно оставить?

  • Добрий вечір шановна Оксана!Прочитала всі ваші поради і пояснення по вишиванню,занотувала дещо собі,спасибі Вам за те що Ви своїм талантом допомагаєте людям,я початківець,бабушка,є внучка 22 роки,прошу Вас вислати схеми весільних рушників, бажано не дуже важких узорів,підскажіть з якого почати рушника,щоб справа вдалася і появилося бажання вишивати далі,дуже прошу Вас допомогти,дякую!

 3. доброго дня, хотіла би вишити весільний рушник під ноги, але не знаю яка символіка буде доречною. прошу вислати схеми рушника. Дякую.

  • Доброго вечора! Якщо на такий рушник ставатимуть ногами, то з орнаменту потрібно виключити птахів та Вінець: їх вишивати не можна. Всі інші узори можете вишивати. Якщо ж на рушник ставатимуть колінами, то можна вишивати, як є: і з птахами, і з Вінцем.

 4. Доброго дня! Хочу вишити доньці весільний рушник (як вже розібралася їх має бути декілька), але дуже заплуталася у виборі. По-перше, рушник під ноги як основний, — насамперед хотілося б знати чіткі розміри такого рушника. По-друге хотілося б яскравого рушника, з орнаментом карпатських регіонів, бо родовід наш з Закарпаття і Прикарпаття, у жениха теж Прикарпаття. Чи могли б Ви поділитися своїм досвідом і звичайно схемкою. Вдячна наперед, бачу з попередніх відгуків, що ви за змоги не ігноруєте зверненнями.

  • Доброго дня! Так, у наш час здебільшого використовують на весіллі 5-6 рушників: основний (під ноги), союзний (для зав'язування рук у церкві), під коровай, 2 рушники на ікони та рушник під Євангеліє. Найбільші вимоги щодо вишивки має основний рушник, під ноги. В ідеалі усі параметри цього рушника мають ділитися на 7. Брати потрібно готове домоткане рушникове полотно.Та, якщо довжину ще можна відміряти будь-яку, то ширину важко підібрати, або ділилася на 7. Тому рушник під ноги має бути шириною неменше 40см, а довжиною немеше 3 метрів+ додатково довжина на розпуск країв полотна під бахрому, якщо оброблятимете саме нею. Інші весільні рушники менш вибагливі щодо розмірів.

   Щодо орнаментів...Так, я маю такі схеми. Трохи часу — і я надішлю їх Вам!

 5. Доброго дня.

  Перечитавши ваші коментарі, розумію, що для рушника під ноги підходять лише геометричні орнаменти. А як стосвоно надписів?

  Чи є ще якісь заборони, окрім птахів на обручок??

  Та, чи можете надіслати кілька схем на електронну пошту?

  Буду дуже вдячна.

  • Доброго дня! Для рушника під ноги підходить не лише геометричний орнамент, але й рослинний, або їх поєднання. Та геометричний — то найбільш вдалий варіант. Та й, як на мене, енергетично він сильніший, бо символи орнаменту багатогранні у своїх значеннях, несуть лише позитивний заряд та, здебільшого, мають давнє походження.

   Окрім птахів та обручок на основному весільному рушникові не можна вишивати Вінець та будь-які написи. А в геометричному орнаменті написи взагалі зайві, оскільки усі найкращі побажання молодим закладені в самих елементах орнаменту.

   Кілька схем я надішлю на Вашу скриньку! Творчого Вам натхнення!

   • Добрий вечір.Багато цікавого дізналася в коментарях про весільні рушники і зрозуміла що самій буде важко вибрати правильну схему для весільного рушника під ноги.Буду дуже вдячна якщо ви допоможете у виборі схеми .

 6. Доброго дня. Хочу вишити рушники на вінчальні ікони. Прошу вислати схеми. Дякую.

 7. Доброго дня! Поділіться, будь ласка, схемами для рушника під ноги. Дякую!!!!)

  • Доброго дня! Зараз я у від'їзді і не маю змоги переслати Вам схеми. Та я обов'язково їх надішлю, як тільки матиму доступ до свого комп'ютера. Вибачте за затримку!

 8. Доброго дня. Хочу вишити весільний рушник під ноги. Вишліть, будь ласка, декілька схем на електронну скриньку. Дякую.

 9. Доброго дня) Хочу вишити весільний рушник під ноги — точно сказати не можу, та хотілось би аби ставали коліньми. Можете надіслати схемки? Можливо у вас детально розписано що несе в собі той чи інший візерунок. Або чи можна у вас замовити індивідуальну розробку схем? Багато інформації вже начиталась, хочеться щоб символізм був присутний)

  • Доброго дня! Перепрошую за затримку із відповіддю! Якщо на основний рушник ставатимуть колінами, то особливих обмежень у візерунку немає: можете вишивати будь-яку із вподобаних схем, включаючи схеми із птахами, написами і т.ін. Із точки зору символізму — краще обирати геометричні орнаменти, вони є найсильнішими. Індивідуальні схеми на замовлення, на жаль, не створюю, бо на все не вистачає часу. Я надішлю Вам схеми орнаментів, оберете пару схем, що сподобаються, а потім я розпишу ці орнаменти за символами та їх значенням.

 10. Здравствуйте!

  Интересуют схемы рушникив и под ноги, и под хлеб, и под икону

  Ещё читала, что вышивают рушники сватам и дружкам, если такие схемы есть, то буду очень признательна! :3

  • Добрый день! Прошу прощения, что не ответила раньше — семейные обстоятельства!

   В основном сейчас на свадьбе используют 5-6 вышитых рушников: основной под ноги, союзный для завязывания рук в церкви, хлебо-сольный под коровай, 2 рушника для икон, иногда рушник под Евангелие. Но если молодожены приверженцы древних традиций, то тогда можна вышить ещё и рушники сватам. Орнамент для таких рушников, как правило, выбирают небольшие. Но можете брать любой, какой Вам понравится. Схемы интересующих рушников я перешлю. Творческого Вам успеха!

 11. Доброго вечора.

  Хочу вишити весільний рушник, дуже подобається —

  olxua-ring10.akamaized.ne...k-2-kolomyya.jpg

  але неможу знайти до нього схеми. Будь ласка допоможіть із схемою до цього рушника або щось подібне підібрати.

  І ще підскажіть чи можна використовувати такий орнамент для рушника під ноги?

  Дякую)

  • Доброго дня! Перепрошую, що відповідаю із запізненням — життєві обставини!

   Орнамент рушника, що Вам подобається, є досить вдалим для рушника під ноги. Має гарну символіку. Та, на жаль, саме цієї схеми у мене немає. Є подібні. Я Вам їх надішлю. Можливо котрась прийдеться Вам до вподоби.

 12. Доброго дня, Діано! Велике спасибі за створення такого чудового сайту. Інформативний та щирий. Дуже хочу вишити доньці весільного рушника під ноги. Прошу Вас вислати мені схему. В мене буде декілька побажань. Прочитавши Ваші поради, хочу зупинитися на геометричному орнаменті (оскільки він самий сильний). Можливе включення невеликого фрагменту рослинного. Молодята будуть вінчатися і ставати на рушник ногами. Розмір рушника — 40см х 300см. Через певні обставини я була змушена відкладати вишивку. І зараз залишилось дуже мало часу- місяць. Тому в мене велике прохання вислати не дуже складні схеми. Але, в той же час, хочеться, щоб в них були зашифровані найщиріші побажання))).

  Красно дякую!

  • Доброго дня! Дякую на добрім слові! Зараз підберу схеми, враховуючи Ваші побажання, та згодом надішлю!

 13. Я також хочу у Вас попросити схему весільного рушника в подарунок сину, буду вдячна

 14. Вітаю! Дякую за дуже корисні поради! Та цікаві статті! Надішліть, будь ласка, схеми рушників 11, та 15. Перший на руки, другий під ноги, якщо я все вірно зрозуміла )))

  Дякую!

  • Доброго дня! Дякую на доброму слові! Перепрошую за несвоєчасну відповідь — життя вносить свої корективи! Не знаю, чи тема вишивки весільних рушників ще для Вас актуальна, та я, все-таки, надішлю схеми рушників, що Вам сподобались.

  • Доброго вечора! перепрошую за несвоєчасну відповідь — не мала змоги! Так, схема рушника, що Вам сподобався, підходить для рушника під ноги. Лише один нюанс щодо композиції рушника: елемент орнаменту, що знаходиться із самого верху (смужка із двома трояндами), краще вишити ПІД основним узором, аби не перекривати потік енергії, що йде від нього.

   Орнамент складено із багатьох символів, що несуть заряд на добре подружнє життя, а також є оберегами: один із найсильніших — восьмикутна зірка (Алатир), також велика стилізована квітка (може застосовуватись у значенні Берегині), хрестики, хвильки (зигзаги), шеврони, ромби із крапкою, калина, троянда. Усього Вам найкращого!

   • Дякую за чудову пораду!!! Ви справді знавець своєї справи!!! Бажаю щоб ваший сайт процвітав і допомагав не одній читачці!!!

  • Доброго дня! Перепрошую за відповідь із запізненням! Так, у мене є така схемка. Зараз Вам перешлю. Вишивайте із задоволенням!

  • Перепрошую, та чомусь не вдається відправити Вам схеми: пишуть, що Вашої скриньки не існує. Можливо надіслати на іншу скриньку?

 15. Доброго дня. Хочу вишити весільний рушник під ноги. Вишліть, будь ласка, декілька схем на електронну скриньку. Дякую.

 16. Доброго вечора!

  Хочу починати вишивати весільний рушник, та незнаю всіх особливостей. Так як нитками до цього часу не вишивала, хотіла б запитати чи можна вишивати весільний рушник на домотканому полотні з вибитим малюнком?

  • Доброго вечора! Дуже перепрошую за таку спізнілу відповідь! Та через сімейні обставини не мала жодної змоги відповідати на листи! Та не хочу лишати Вашого листа без уваги, тому відповім!

   Ви можете вишивати на зазначеному полотні із набитим малюнком. Та при покупці такого полотна маєте зауважити, що малюнок має бути дуже чітким та без «нахльостів», аби потім у процесі роботи зберігався орнамент. І краще, коли окрім вибитого на полотні орнаменту, є ще й схема у паперовому вигляді. Аби у разі потреби Ви могли виправити якісь помилки. Свого часу я вишивали по вибитому малюнку, щоправда не рушника, а ікони. І через неякісний друк мала проблеми у процесі роботи. Тому тепер не є прихильником таких заготівок. Бажаю аби Вам трапилась якісна заготівка та вишивка була легкою! Успіху Вам!

 17. Доброго дня! Допоможіть будь ласка також визначитися зі схемами весільних рушників ( що під ноги, на вінчання, під коровай, на ікони) заплуталася вже що на якому можна щоб було зображено. Щиро дякую!

 18. Доброго дня. Прошу Вашої поради і допомоги. Як і кожна мама, хотіла вишити своїй дитині найкращого рушника, з усіма символами, Рушник буде під ноги. Дуже подобається схема весільного рушника №6, але я розумію, що Берегиню і пташок під ноги не можна. Що робити? Хочеться щоб рушник був багато зашитий рослинним орнаментом з усією символікою. І хотіла вишити тільки червоними нитками, можна з відтінками. Буду дуже вдячна.

  • Доброго вечора! Перепрошую за відповідь із запізненням! Так, берегиня — то один із найкращих і найсильніших орнаментів. Якщо молодята ставатимуть ногами на рушник, то можна вишивати й Берегиню, а птахів замінити на рослинні елементи. Та є схеми Берегинь і без птахів: я Вам такі надішлю теж. Вишивайте собі у задоволення та для добра та щастя дітям!

 19. Доброго дня! Хочу вишити рушники на вінчальні ікони та на коровай. Дуже просила б Вас вислати схеми. Дякую.

 20. Доброго дня! Мені час готуватися до щасливого дня — одружую сина. Хочу вишити весільний рушник під ноги. Маю надію, що Ви мені допоможете зі схемою. Хочу, щоб усе було правильно, на щастя, на долю, на здоров'я. Чекаю з нетерпінням.

 21. Діана, велика просьба вислати схеми весільних рушників № 6 і №7. Це дуже терміново — весілля в кінці травня. Щиро вдячна. Леся. 0975618556

  • Схеми вже на Вашій скриньці! Вишивайте із задоволенням! Будуть питання — телефонуйте за номером 0963763617.

 22. Доброго дня.Багато цікавого дізналася в ваших коментарях про весільні рушники і розумію що без вашої допомоги важко вибрати правильну схему для вишивки весільного рушника під ноги. Буду дуже вдячна якщо ви допоможете мені у виборі схеми у вишневому кольорі

 23. Добрий вечір. Цікавлять варіанти весільних рушників — під ноги, під коровай, для рук. Допоможіть у виборі.

  Ще підкажіть, будь ласка таке. Зустрічала багато схем з обручками — суцільними, такими що не змикаються, з камінчиками. Які з них можна вишивати, а які не варто? Багато рушників мають різні написи. Як можна використовувати їх? Рушники з квітами, виноград- калина, голуби- лебеді . Куди використовувати такі?

  • Доброго вечора! Я вже багаторазово зазначала в коментарях, що різні написи, обручки — це все віяння вже нашого часу. У давні часи не мало ніякого сенсу вишивати якісь написи, оскільки усі побажання кращої долі несли у собі самі елементи орнаменту. Вишивка весільних рушників мала більш сакральне значення. Сучасні схеми весільних рушників, більшою мірою, несуть у собі більш естетичний характер, аніж обереговий. Як на мене, найкраще використовувати схеми із написами та обручками для рушника під коровай, оскільки він найменш вибагливий щодо правил вишивки.

   Найбільш вдалими для Основного рушника (під ноги) є геометричний та рослинний орнамент (квіти, виноград-калина), вишитий гладдю або хрестиком. А от птахів вишивати на Основному рушнику НЕ МОЖНА. Їх можна вишивати на будь-якому іншому: Союзному, під коровай...

   Для Союзного рушника (для перев'язування рук) найбільш вдалим, як на мене, є орнамент Дерева Життя, Берегині. Та можете обирати й інші орнаменти. Його краще вишивати у білих або червоних кольорах.

   Під коровай можете брати будь-яку схему, що Вам сподобається: і з написами, і з птахами, обручками і т.п. Додаткову інформацію можете прочитати у цих статтях www.diartstyle.com.ua/shh...ilnogo-rushnika/ та www.diartstyle.com.ua/sim...ilnogo-rushnika/

   Схеми я Вам підберу та надішлю! Будуть запитання — пишіть або телефонуйте!

 24. Добрий вечір,мені сподобався візерунок рушника №4,він підходить для основного рушника( під ноги)? і чи можна його схемку?

 25. Доброго дня! Дуже дякую Вам за цей інформативний сайт. Хочу спробувати вишити кілька рушників для весілля дуже сподобався рушник номер 6 (www.diartstyle.com.ua/wp- ...55804986_n-1.jpg). Чи можете надіслати його схему, а також орнаменти що можуть підійти під ноги?).

  Буду вдячна!

 26. Добрий день, я б хотіла створити свій весільний рушник, чи могли б ви мені в цьому допомогти? я вжемаю в думках приблизну схему але не можу сама реалізувати ( якщо так, напишіть мені будь ласка ваш номер телефону) буду вдячна)

  • Доброго дня! Я вже відповідала на Вашого листа, та, мабуть, він до Вас не дійшов із якихось причин. Мій номер телефону 0963763617. Телефонуйте! Допоможу, чим зможу!

 27. Доброго дня. Хотіла б уточнити, чи можна рушник зарубити вручну?Чи потрібно обрізати фабричний кант?Вишліть будь ласка кілька схем союзного рушника і рушника під ноги.Наперед дуже дякую.

  • Доброго дня! Весільний рушник підрублювати (прострочувати) ні вручну, ні машинкою, ані краї, ані бока НЕ можна! Кращим варіантом є китиці, сплетені з самих волокон рушника. Інший варіант — обплести краї вручну гачком, сплести петельки, а потім зробити окремо китиці та прив'язати їх до петельок. Схеми я Вам надішлю. Успіху Вам!

 28. Доброго вечора. Велике прохоння :надішліть, будь ласка , схеми рушників:1-під ноги,2-союзний і ще якийсь з берегинею ,чи деревом ,птахами. Чи потрібно обрізати фабричний кант з боку?

  Дякую.

  • Доброго вечора! Вибачте за відповідь із запізненням!

   Якщо Ви придбали готове рушникове полотно, плетене однією ниткою, то у нього боки оброблені фабрично і з ними нічого робити не потрібно, лише обробити його краї, наприклад, зробивши китиці. Інших видів полотна, як-то канва із підгорнутими і простроченими сторонами, використовувати для вишивки весільних рушників не можна. Схеми я Вам надішлю. Успіху Вам!

 29. Доброго дня! Мені сподобався рушник №6 можеет скинути схему?) І цікаві орнаменти на рушник під ноги. Дякую!

 30. Пані Діано, скиньте будь ласка схеми 6 та 7 під весільний рушник. І для рушника під ноги гарний орнамент. Ось мій номер 0987131025

  • Доброго вечора! Перепрошую за відповідь із запізненням: маю трохи клопотів! Надсилаю схеми, що Вам сподобались. Натхнення Вам!

 31. Доброго дня! Прошу, надіслати мені схеми основного весільного рушника Буду дуже вдячна.

 32. Доброго дня! Вдячна за Вашу роботу, дізналась багато цікавого, що неодмінно приходиться. Готуючись до весілля, уже вишила рушники на ікони, а от із вибором схеми рушничка під ноги — складніше, ніяк не можу визначитись. Уже навіть пробувала вишивати, але в процесі роботи зрозуміла, схема мене не влаштовує. Чи можете Ви надіслати мені якісь варіанти схем рушника під ноги, а то часу з кожним днем усе менше, а рушника досі немаю...

 33. Доброго дня! Ознайомилася з Вашим сайтом, почитала коментарі. Дуже гарні схеми у Вас. Все зрозуміло з пояснень. Прошу поділитися зі мною схемами рушників під ноги. Дякую.

 34. Добрий день, дуже цікавлять схеми весільних рушників як під ноги так і під коровай, та інші)))) Якщо Вам не буде важко скинути кілька схем на мою ел.пошту. Буду дуже вдячна!!!

 35. Добрий день! Хотіла б вас попросити схеми весільних рушників під ноги.Знайшла декілька,але не знаю чи вони добрі.На них є трикутники, ромб і по кутах ще маленькі і ніби берегиня правильно вишита і вверх ногами.Купила рушник низинкою (кажуть що не добре) і з вивороту багато вузликів.Перечитала повір,я і вирішила вишити сама,але часу обмаль.Тому просила бПростіші схеми в одному кольорі.Чи можна той рушник використати де інде або поміняти.Дуже чекаю відповіді.Чи можна ваш телефон, щоб звязатися з вами. Дякую.

 36. Доброго вечора! Скажіть будь ласка чи можете Ви розробити схему на замовлення і скільки це буде коштувати? Хочеться, щоб були виноград, дуб та калина, бо скільки не шукала, то все з обручками є або з надписом, а під ноги я так розумію такі елементи використовувати не бажано. Буду дуже вдячна за допомогу!

 37. Добрий день, хочу вишити рушники, але хочу зрозуміти різницю між малюнками. Прошу надати схеми окремо «під ноги», окремо «під каравай», окремо вінчальний. Буду дуже вдячна

 38. Добрий день,хотіла би попросити у вас схему для рушників на весіля ( для рук та ікон) підскажіть ще таке чи можна головний рушник під ноги вишивати на канві аід 14 ,чи це має бути обовязково полотно для рушників,просто на канві мені кажеться краще буде вишивати,якщо да тоді як правільно обробити края рушника.Дякую

  • Доброго дня! Я вже неодноразово зазначала, що вишивати Основного рушника під ноги (а також Союзного для перев'язування рук) потрібно лише на рушниковому полотні. Прошивати машинкою чи вручну будь-які краї рушника не можна! Найлегшим та найпростішим способом обробки двох країв є бахрома, яку роблять, розпускаючи горизонтальну нитку самого полотна. А потрібні Вам схеми я надішлю! Успіху!

 39. Доброго вечора! Мені сподобалися такі схеми pp.userapi.com/c622618/v6.../ybPH2nub4xM.jpg але хотіла би їх дещо змінити,залишити середину, а там де птахи розмістити ромбовидний орнамент, як на рушнику з хрестом.Якщо можна надішліть будь ласка таку схему,або щось схоже.Рушник шириною 40 ,а довжина 350. Дякую!

 40. Доброго дня. Дякую за такий цікавий та корисний сайт. Дізналася багато нового для себе. Хочу вишити весільний рушник під ноги для сина. Час до весілля в мене ще є, але досвіду небагато. Дуже сподіваюся на ваші поради та зразки схеми. Щиро дякую.

   • Дуже-дуже вдячна. Упевнена, до рушник за Вашою схемою стане оберегом та запорукою щасливого життя молодят. Бажаю Вам натхнення та благополуччя.

 41. Доброго дня! Чудовий сайт, багато потрібної інформації!

  Дуже потрібна схема весільного рушника (під ноги молодим). краще, якщо схем буде багато, бо хочу створити власну. Заздалегідь дякую

  • Доброго дня! Втішена, що сайт прийшовся Вам до вподоби! Маю надію, що й схеми стануть у нагоді! Творчого Вам натхнення!

 42. доброго дня, хотіла би вишити весільний рушник під ноги, але не знаю яка символіка буде доречною. прошу вислати схеми рушника. Дякую.

 43. Доброго вечора!Вибачте будь-ласка,але я б хотіла щоб ви надіслали мені схеми рушників під ноги і щоб пов"язати руки.Що б ви порадили?Я рушник під ноги вже почала вишивати,саме геометричним узором,яле я його вже років 2-3 вишиваю,і пару раз торочила ,бо помилилася,а тепер не знаю,чи можна його шити далі.Дякую!

  • Доброго дня! В ситуаціях, подібних до Вашої, я завжди раджу: маєте сумніви щодо вишиваного весільного рушника — вишийте інший, врахувавши всі помилки та неточності. А рушнику, що вишивали до того, знайдіть інше застосування, наприклад, під коровай. Вишитий весільний рушник має викликати у Вас позитивні емоції та відчуття, а не сумніви.

   Щодо Союзного рушника, то його краще вишивати білими, або ж червоними нитками. Досить доречним для цього рушника є орнамент Дерева Життя (Берегиня).

   А схеми геометричних орнаментів потрібних рушників я Вам надішлю! Творчих успіхів!

  • Перепрошую, та не вдається відправити Вам схеми! Можливо, маєте іншу адресу електронної скриньки? Надішліть, будь ласка!

 44. Доброго дня. Хочу в вас попросити надіслати схему весільного рушника №6. Дякую!

  • Доброго дня! Перепрошую за відповідь із таким запізненням: життя вносить свої корективи! Схеми зараз надішлю! Успіху Вам!

 45. Доброго дня. Можна у Вас попросити схеми весільного рушника під ноги, підкажіть, будь ласка,яка символіка буде доречною. Дякую.

  • Символіка досить розмаїта та залежить від виду орнаменту: чи то геометричний, чи то рослинний. Раджу прочитати кілька статей із розділу «Символіка орнаментів», аби Ви для себе зазначили, що Вам більше до вподоби.http://www.diartstyle.com.ua/category/simvolika-ornamentiv/ А схемки я вже Вам надіслала! За бажанням, обрану Вами схему можу розписати за значенням зображених на ній символів. Успіху Вам!

 46. Доброго дня.Скиньте мені будь ласка схему для Союзного рушника .Мені подобається у вас візерунок Берегиня. І ще якщо можна схеми на рушники на ікони.

  • Доброго дня! перепрошую за відповідь із запізненням: життєві обставини! Я Вам надішлю кілька схем Берегині, аби могли підібрати собі до вподоби! А також схеми рушників на ікони! Творчого Вам успіху!

 47. Доброго дня!) я дуже хочу вишити собі рушник під ноги і для звязання рук але не знаю які узори і що символізують ( чи могли б ви мені допомогти) чи могли б ви скинути схеми? Дякую велике!)

  • Доброго вечора! Простіше буде так: для початку зайдіть на зазначені статті із розділу «Символіка орнаментів» та ознайомтесь із символами та їх значеннями, аби Ви могли зрозуміти, які символи хотіли би бачити на своєму рушнику. А схеми із найбільш вдалими орнаментами я Вам надішлю. За бажанням, вподобану Вами схему я розпишу за символами та їх значенням. Успіху! www.diartstyle.com.ua/cat...lika-ornamentiv/

 48. Гарного дня! Дуже цікавий сайт, дякую за Вашу працю! Прошу допомоги — шукаю схему весільного рушника під ноги. Підкажіть, будь-ласка, чи можна вишивати весільний рушник іншими техніками ніж хрестик, наприклад, качалочками, або гладдю, чи можна використовувати підстелений хрестик? На жаль, маю лише місяць, а хрестиком чомусь мені довше виходить. Щиро дякую!

  • Доброго вечора!Вдячна за добрий відгук! Так, вишивати весільного рушника можна й іншими техніками, окрім хрестика. Насправді, хрестиком не є традиційною українською технікою вишивки: вона походить із Азії. В Україну вона потрапила вже з Європи в кінці 19 сторіччя. Найбільш давнішими українськими видами є лічильна гладь, низинка, колодочки та багато ін.(їх більше 200 видів). Тому вишивайте в своє задоволення та для щастя дітей. Весільного рушника не варто вишивати лише мережкою, аби життя не було таке ж «діряве». Особливістю вишивки, наприклад, колодочками чи лічильною гладдю є те, що Ви можете намалювати схему рушника й самі, створивши, тим самим, оригінальний неповторний орнамент. Кілька схем я надішлю Вам для натхнення! Творчого Вам успіху!

 49. Доброго дня.

  Допоможіть із схемами весільного рушника під ноги з орнаментом, який символізує подружнє щастя, дітей, кохання, достаток... Якщо можна, надішліть декілька схем, хочу створити свій ексклюзивний рушник. І ще б весільні рушники з геометричним орнаментом.

  Наразі щиро дякую за гарний сайт.

  • Доброго дня! Рада, що мій сайт зміг Вам зарадити! Як на мене, геометричний орнамент є найбільш вдалим для рушника під ноги. Я надішлю схеми, враховуючи Ваші бажання щодо значень символів. Та все ж раджу почитати кілька статей про символіку орнаментів, особливо, якщо Ви маєте намір створити такий орнамент власноруч. www.diartstyle.com.ua/cat...lika-ornamentiv/ За бажанням, обрану або створену Вами схему можу докладніше розписати за значеннями зображених на ній символів. Будуть питання — звертайтесь!

 50. Шановні відвідувачі сайту!

  Дуже вдячна за гарні відгуки про мій сайт та втішена, що тут Ви змогли віднайти для себе відповіді на питання щодо вишивки! Зазвичай я намагаюсь відповідати на листи якомога швидше. Та цього року я мала дуже важкі життєві обставини, що не дали мені змоги відповісти багатьом дописувачам сайту! Перепрошую усіх, кому не змогла приділити уваги, та дякую за розуміння!

 51. Доброго дня.

  Поділіться, будь ласка, схемами рушників під ноги з описом символів, які на них зображено (звичайно, якщо маєте можливість).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>