Символіка тварин

СлонСлон – є символом вічності, сили та верховної влади. Символізує мудрість, довголіття, вірність, терпіння, співчуття, внутрішню силу. А ще є символом миру та дружелюбності, проникливості та подолання труднощів. Наділяє свого власника незалежністю, обачністю, мудрістю; наділяє духовністю та дарує щастя та довголіття. Приносить у дім благополуччя та допомагає у бізнесі. Психологи вважають що слон – символ спадкової мудрості та неагресивної могутності.

СоваСова – двоякий знак, що, з одного боку, є символом мудрості та пророцтва, а з іншого – може бути символом мороку та поганим передвісником. З точки зору позитивного бачення даного знаку – це символ розуму, ерудиції, розсудливості, помірності, гарної репутації. Також сова може виступати в ролі оберегу, захищаючи свого власника від необдуманих грошових операцій.

СобакаСобака – охоронний знак, що символізує надійний захист. З позитивної точки зору собака уособлює собою вірність, пильність, знатність, хоробрість, відданість, пильність. Та символ може вживатися і в значенні жорстокості, агресії, підлабузництва, темних сил, чаклунства. Це залежить від самого зображення собаки та енергетичного «посилу» майстра, що вишиває. В християнстві собака, як охоронець отари, є уособленням Доброго Пастиря та є символом понтифіків. Згідно міфу, собака Апулей охороняє границі між вищими силами та силами підземелля, є стороже цього переходу. А Плутарх стверджував, що собака є символом «філософського начала життя». Психологи вважають, що собака може символізувати материнське лоно. Також є символом авторитарної та власної матері, що «душить» в обіймах своєї любові. А ще собака символізує ниці інстинкти із сфери несвідомого. Також може виступати своєрідним охоронцем границі між свідомим та підсвідомим. 

Поделиться

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в ЯндексДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>