Контакты

         "Букет" Додаткову інформацію ви можете отримати тут:

моб.тел.: +380963763617

e-mail: diana-kovach@ukr.net

https://www.facebook.com/diartstyle2/ 

https://www.facebook.com/diartstyle/

Придбати вироби ви можете  за інтернет-                                                                       адресою: skrynya.ua/42230

                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поделиться

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в ЯндексКонтакты: 12 комментариев

 1. Доброго дня, відомо, що на весілля вишивають зараз 5 рушників. А з якого треба починати: з хлібосольного чи з головного, чи той що на благосвловення ?

  Дякую!

  • Доброго дня! Як такої послідовності вишивання весільних рушників немає. Та, все-таки, основним є той рушник, що стелять молодим під ноги, і йому приділяється найбільше уваги. Тому,гадаю, починати вишивати має сенс саме з нього. Щодо послідовності вишивки решти рушників — покладіться на Ваші внутрішні відчуття. Натхнення Вам!

   • Дякую за відповідь,тканину купила для рушника 2,8 метри. Ніколи не вишивала, останній раз у школі на трудах. Чесно кажучи, боюсь, бо не знаю який візирунок, приблизно уявляю що там повинно бути. Начиталася про правила його вишивки. Для тренування купила набор для вишивки: серветку і пасхальний рушник))). Потім буду працювати над весільним.

    • В добрий час, Юльо! Впевнена,у Вас усе вийде!Довжина придбаної рушникової тканини хороша, вона має бути неменше 2м. А загалом — чим довший, тим краще. Щодо візерунків — перечитайте мою статтю «Символіка вишивки весільного рушника» www.diartstyle.com.ua/sim...ilnogo-rushnika/ Отож, творчого Вам успіху!

 2. Доброго дня!Я знову з вами на зв"язку)). Нарешті, закінчую свою першу роботу-велика серветка і готуюсь до вишивки рушника. Дякую, що рекомендували програму Pattern maker, та ось не знаю як вибрати розмір канви, бо це льон-равномірна тканина. Які дані треба ввести в закладці Канва-Розмір, щоб схема равномірно лягла на рушник. Буду дуже вдячна за поміч!

 3. Доброго часу доби. Допоможіть будь ласка, вибачаюсь, з багатьох питань.

  1. Дочка зустрічається довгий час, але наразі не планують одружуватись. Чи можу я вже почати вишивати весільний рушник?

  2. Думаю, навряд чи зможу вишити більше 1-2-3 рушників. Який рушник треба вишити в першу чергу, другу, третю. Тобто, якщо один, то який, якщо два, то які ...

  3. Читала, що найважливіший- під ноги, і на ньому сторони мусять відрізнятися. Це так? Не могли би ви відіслати мені схему для найважливішого рушника, будь ласка. Чи може бути один рушник і в церкві, і у РАГС?

  4. Яка тканина мусить бути? Маю три рушникових відрізів полотна тканих з одної нитки (тобто бокові края не відрізні) :

  Один- 0,5м • 3м; один- 0,37м • 3,1м ( можливо на 2 рушника).

  5. Як можна обробити края рушника (особливо найважливого)? Чи можна підвернути і прострочити, чи якось інакше краще зробити?

  6. Чи треба мати рушник для благословення батьками, і який він мусить бути?

  Мені хоча би одного вишити.

  Дуже дякую.

  • Доброго дня!Так, звичайно ж Ви можете вишити своїй доньці весільні рушники заздалегідь. Тільки, якщо у схемі рушника передбачено вишивку ініціалів молодих, то поки їх не вишивайте: зробите це тоді, коли вже справа буде йти безпосередньо до весілля.

   В наш час на весілля вишивають 5-6 рушників. Почерговість їх вишивання великого значення не має, та головним серед рушників є основний (той, що стелять під ноги молодим): йому приділяється найбільше уваги, тому й вишивають його, зазвичай, першим. Ще вишивають вінчальний (яким перев'язують руки молодим у церкві), два рушники-божники (на ікони для благословіння), хлібо-сольний (під коровай), та інколи рушник під Євангеліє у церкві.

   Так, я вже зазначила, що головним є основний рушник — під ноги: це обереговий рушник, в якому закладається майбутнє щасливе життя подружжя і він має бути один — і в церку, і в РАГС; він зберігається усе житя. Дійсно, в ідеальному варіанті виконання цього рушника, його сторони мають бути різними: та сторона, що вишивається першою, є чоловічою, інша — жіночою. Відповідно й орнаменти мають відрізнятися. Та можна вишити рушника однаковим візерунком із обох боків, в якому будуть поєднані чоловічі та жіночі символи одночасно. Нейтральним варіантом є геометричний орнамент. Якщо під час вишивки Ви допустили якусь неточність, помилку у вишивці, то вона не випорюється — це є запорукою власного життєвого шляху, не схожого ні на чий інший, адже без помилок життя не буває. Приблизні схеми я Вам надішлю.

   Для вишивки весільних рушників використовують лише натуральну тканину. Як я зрозуміла, Ви маєте готове рушникове полотно. Зазвичай, це полотно виготовлене із бавовни, в кращому випадку — із льону. Та бувають випадки, коли воно виготовлене із синтетичних матеріалів, тому при покупці треба на це зважати. Основний весільний рушник повинен бути шириною неменше 40см та довжиною — 3 метри. Ваш відрізок полотна 0,5м*3м підходить для вишивки основного рушника. З іншого відрізка можна зробити, наприклад, два рушника під ікони для благословіння, або будь-які інші рушники.

   Що стосується обробки краю основго рушника, то, як на мене, кращим варіантом є бахрома. Тільки тоді тканини потрібно взяти більше, ніж 3 метри, з урахуванням довжини бахроми. Інші рушники можна оздобити й мереживом (рос. — кружевом). Я краї рушників не прострочую, а обробляю вручну гачком, підвертаючи тканину лише раз. Таким чином я уникаю занадто товстого й не зовсім естетичого грубого краю.

   Традиційно рушники-божники є обов'язковими, оскільки, перед тим, як благословити молодих, ікону обгортають рушником і лише тоді беруь до рук — її не беруть голими руками. Розмір рушників-божників залежить від розмірів самих ікон. Більше значення мають вишиті символи на них. Якщо слідувати давнім традиціям, то це має бути два різних за орнаментом рушника: для нареченої — вишито калину, для нареченого — дубове дистя із жолудями, спільним для обох рушників можуть бути лілеї та грона винограду. Та в наш час вишивкою цих символів не обмежуються. Орнамент може бути також і геометричним. Рушники для благословіння вишивають, як правило, нитками червоного кольору.

   Якщо Ви не читали, то раджу почитати статі www.diartstyle.com.ua/shh...ilnogo-rushnika/

   www.diartstyle.com.ua/sim...ilnogo-rushnika/

   www.diartstyle.com.ua/z-i...ilnogo-rushnika/

   Якщо виникнуть питання — Ви можете мені зателефонувати і я зможу дати Вам більш детальну відповідь. Тел. 0964496277

   Бажаю творчого натхнення!

 4. Доброго дня! Скажіть будь ласка, моя племінниця надрізала ножницями полотно рушника майже біля половини (розріз біля 1 мм), я пошила половину рушника і тепер не знаю що мені робити. Чи можна його тепер використовувати як основний, чи краще не треба. І якщо ні, чи можна його використовувати для зав'язування рук нареченим, чи під коровай?

 5. Доброго дня! Дуже сподобалися ваші поради, щодо вишивання весільних рушників. Моя дочка виходить заміж, тож хочу попросити схеми рушника, який стелять під ноги.

  Чи можна до вас зателефонувати ще по деяких питаннях?

  Дякую:)

 6. Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, що значить жіноча та чоловіча сторона на весільному рушнику (що під ноги молодим), тобто чим вони можуть відрізнятися?

  Вишліть мені, будь ласка, кілька схем весільного рушника під ноги. Заздалегідь дякую Вам!

  • Доброго вечора! У давні часи сторони основного весільного рушника досить часто вишивали різними орнаментами. Це пов'язано із полярністю рушника: чоловіча сторона завжди вишивається першою і має заряд «+», жіноча, відповідно, вишивається завжди другою і має заряд «-». Під час весілля чоловік обов'язково має стати на «чоловічу» сторону, а жінка — на «жіночу». В такому випадку підсилюється енергетичний заряд (силу) кожного із подружжя. Ставши не на свою сторону, можна отримати «розрядження». Тому, щоб ці сторони не переплутати, їх вишивали різними орнаментами. Можна вишивати й однаковими орнаментами, але сторону, яку вишиватимете першою (чоловічу) обов'язково потрібно якимось чином відмітити, щоб на весіллі не сплутати сторони.

   Досить часто на «жіночій» стороні вишивали калину, а на чоловічій — дуб. Елементом, що поєднував обидві сторони (тобто вишивався із обох сторін), був виноград. Та може бути й інший рослинний орнамент, або ж геометричний. Все залежить від Ваших вподобань. Можете скласти із окремих елементів орнаментів свій власний взір — це ідеальний варіант. Різні схеми я Вам надішлю. Творчого Вам натхнення!

 7. Добрий день!

  Цікавить узори для весільного рушника під ноги. Шукала переважно рослинні орнаменти, бо подобається їхня символіка, але спочатку була схильна до геометричного. Не знаю, чи будемо ставати на рушник ногами чи на коліна, але все ж буду вдячна, якщо надішлете схеми весільних рушників з гарним геометричним орнаментом, але лише для вишивання червоним і чорним кольором з поясненням символіки і також рослинні орнаменти, а саме дерево життя невеликого розміру, щоб можна було вишити й інші узори, такі як виноград чи калину. Дякую

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>