Об авторе

ДАВАЙТЕ ПОЗНАЙОМИМОСЬ!

ДіанаМене звати Діана, і я є автором даного сайту!

За освітою я – філолог, викладач. Багато років присвятила викладацькій діяльності. Та згодом зрозуміла, що в житті потрібно слідувати за своїми мріями і робити все для їх здійснення. І ось уже декілька років, як я займаюсь рукоділлям: роблю біжутерію, в’яжу мережива гачком, займаюсь декоруванням  різних  речей…Та основним заняттям  все ж є вишивка,  яка починалась із простої цікавості, а стала, практично, стилем мого життя.

Своїми вишитими роботами я хочу показати те красиве, що є у нашому житті. Адже, навколо нас стільки дивовижних і красивих речей, які ми в життєвому шаленстві просто не помічаємо! Я дуже люблю життя! І часточку цієї любові я вкладаю у кожну свою вишиту роботу: чи то рушник, чи то ікона…Хочеться, щоб ви, дорогі друзі, разом зі мною доторкнулися до краси, а значить – і до вічності, нашого буття.

Життя прекрасне!

 

Поделиться

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в ЯндексОб авторе: 6 комментариев

 1. Добрый день. Очень впечатлил ваш сайт и фото ваших работ. Я весьма «начинающая» вышивальщица, хочу попробовать самостоятельно вышить рушник. Мне понравилась ваша работа — рушник вышитый крестом (цвета оливковый, желтый, серый). Если не очень жалко :-) , поделитесь пожалуйста схемой вышивки.

  Буду очень благодарна.

  Елена (Сумская область, город Глухов)

  • Добрый день! Рада, что Вам понравился мой сайт. И вдвойне приятно, если он Вам еще и помог. Прошу прощения, что отвечаю с опозданием — немного занята! Схемой понравившегося вам рушника с удовольствием поделюсь. Он вышивается легко, потому, думаю, Вы справитесь легко, даже если имеете немного опыта. Творческого Вам успеха и легкой вышивки!

 2. Шановна Діана!,прошу вибачення,що назвала Вас не тим іменем,я познайомилася Вашим сайтом,але не бачу де можна подивитися Ваші роботи?

 3. шановна Діаночка,якщо можна вишліть схеми рушників для весілля

  — церковні,під ноги,для хліба,і ті які необхідні для весілля,дякую! а скільки коштує ваша послуга,і як її переслати Вам?

  • Доброго дня, пані Валентино! Я Вам відправила усі схеми ще 9 лютого! Не розумію, чому Ви не отримали листи!.. Я відправляла ось на цю адресу valentina.starckova2018@yandex.ua Це Ваша електронна скринька? Можливо, є ще якась електронна адреса, на яку я могла б вислати схеми ще раз? Вірогідно, що справа у скриньці yandex.

 4. шановна Діаночка,я дякую вам за те що ви написали мені,буду шукати ваші схеми на сайті,я тільки вчусь вишивати,але є велике бажання таку красу створити своїми руками,мені багато років,аж 72,маю внуків і правнуків,є внучка 22роки,почала вишивати рушник,рисунків 3 вишила,і ось натрапила на ваш сайт,де все описано,що і як робити,і я упала духом,вся робота на смарку,розміри не ті,рисунки не ті,купила 2 нових полотна,але не знаю з чого почати,тому і звернулася до вас,так що може що буде неясно,можна до вас звертатися за порадою?дякую!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>