О сайте

ВІТАЮ УСІХ!

"Колібрі"Ура!!! Еврика! Я, нарешті, маю свій власний сайт! Вже декілька років я мріяла про створення власного сайту. Та ніяк не могла збагнути – з якого боку підійти і з чого почати. Та ще й ціни на створення та утримання сайту, м’яко кажучи, «кусаються»… Почувши одного разу про Тренінг Центр Інфо-Партнер та можливість завдяки йому самостійного (а головне – безкоштовного!) створення сайту, я, відверто кажучи, в це не повірила. Все змінилося, коли я на власні очі побачила готовий сайт своєї подруги Римми Ватутіної. Це і стало пусковим механізмом для мене! До речі, тепер Римма Ватутіна є ведучою вебінарів, на яких передає отримані знання у Тренінг Центрі Інфо-Партнер усім бажаючим змінити своє життя на краще.

Так, не все так просто спершу виходить. Особливо, якщо людина в царині комп’ютерних технологій трішки «чайник»! Та у Тренінг Центрі є групи технічної підтримки, де вам завжди допоможуть у разі виникнення проблем. Головне – бажання! Тому трішки уваги, терпіння – і все вийде! Отож, завдяки фахівцям та партнерам Тренінг Центру Інфо-Партнер усього за дві неділі часу я здійснила свою мрію!

Вже багато років я займаюсь таким народним ремеслом, як вишивка. Спочатку це було як хобі, та згодом я зрозуміла, що вишивка стала основним заняттям, якщо хочете – стилем життя. Блукаючи інтернет-павутинням в пошуках потрібної інформації щодо історії вишивки, узорів та їх символіки, я з’ясувала, що на багатьох сайтах подібний матеріал подається вибірково. А тому потрібно відкрити купу сайтів, щоб знайти потрібне. Ось тоді у мене і виникла ідея створення власного сайту, заходячи на який людина могла б отримати повнішу інформацію щодо вишивки, зокрема української. Надіюсь, зайшовши на мій сайт, ви знайдете не тільки потрібну вам інформацію, але й отримаєте естетичну насолоду від споглядання мною створених робіт. Пишіть свої коментарі, побажання щодо висвітлення тем, що вас цікавлять. В свою чергу, буду прикладати максимум зусиль, щоб порадувати усіх цікавим матеріалом та створеними роботами.

Бажаю усім успіхів!

Поделиться

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в ЯндексО сайте: 3 комментария

  1. Шановна Діана,допоможіть чому у мене не виходить з вами списатися,я прошу у вас схеми весільних рушників,бажано з простішим орнаментом,не мовчіть,обізвіться,буду дуже вдячна,спасибі,

    • Доброго дня! Усі схеми Вам відіслано! Причини, чому вони до Вас вони не дійшли, мені не відомі. У розділі «Контакти» є мій номер телефону, тому Ви можете мені зателефонувати.

  2. Доброго дня!мені потрібна схема вишивання весільного рушника,чи не могли б Ви мені допогти в виборі?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>